| Variant | MSRP | Time to ship | Quantity |
|---|---|---|---|
The Raffia Eye Mirror - Natural - MBAVE006N-M-40x70 • 23 in stock |
€ 149,95 | 1-3 days | Add |
Are you into something truly unique? The Raffia Eye Mirror will certainly be talked about in your home, while still fitting in the coastal/boho decor seamlessly. A stunning piece to decorate a blank wall in your hall, living space or bedroom. Bonus: this raffia mirror will keep an 'eye' out when you're away ;)
| Material | Raffia |
| Shape | Round |
| Language | English |
| Made in | Indonesia |
| height | 40cm |
| width | 5cm |
| length | 70cm |
| weight | 820gr |
| Barcode/EAN | 7438246182113 |
| SKU | BAVE006N-M-40x70 |