BALE039B-SET3 • 131 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Metal Keychain Holders - Set of 3BALE039B-SET3 • 131 op voorraad |
€ 99,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze set van drie zwarte metalen sleutelhangerhouders is perfect te gebruiken als display voor je boho-sleutelhangers of om je favoriete sieraden te presenteren. De standaards zijn decoratieve stukken waarmee je overal in je interieur een prachtig boho-hoekje kunt creëren, in een badkamer, dressing, slaapkamer of woonruimte. Laat je Boho inspireren!
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 10cm |
| length | 30cm |
| weight | 1,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246029098 |
| SKU | BALE039B-SET3 |