| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Cowrie Shell KeychainBALE050N • 164 op voorraad |
€ 9,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wij houden van deze prachtige kwast, handgemaakt van schelpen en raffia door Balinese ambachtslieden. Om naar wens aan deuren, gordijnen of muren te hangen, of gewoon op een ladekast te zetten. Dit kustkwastje geeft een exotische en bohemien sfeer aan uw interieurdecoratie.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Raffia |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 20cm |
| width | 3cm |
| length | 3cm |
| weight | 50gr |
| Barcode/EAN | 7438246076092 |
| SKU | BALE050N |