BANA001B • 54 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Macrame Fishbone Keychain - BlackBANA001B • 54 op voorraad |
€ 12,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Boho-luxe met een vleugje kust met onze handgemaakte sleutelhangers versierd met schelpen en afgewerkt met een katoenen kwastje. Hang aan een muurhaak in je hal, boven een deurknop, aan een gordijn, gebruik voor styling of hang aan onze metalen sleutelhangerhouder, ook hier verkrijgbaar. Een fantastisch klein accessoire en een geweldig cadeau-idee. Elk stuk is uniek en werkelijk uniek in zijn soort.
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Katoen |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 3cm |
| length | 25cm |
| weight | 80gr |
| Barcode/EAN | 7438245984916 |
| SKU | BANA001B |