| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Pompom Keychain - MoccaBA159M • 37 op voorraad |
€ 6,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Pompom-sleutelhanger is vervaardigd van zacht katoen en heeft een heerlijk pom-pom ontwerp in rijke mokka. Dit charmante accessoire voegt een speelse aanraking toe aan uw essentie, hetzij bevestigd aan uw sleutels, tas of rugzak.
Laat zijn donzige textuur en diepe mokka -kleur warmte en stijl brengen in je dagelijkse carry.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Katoen |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 15cm |
| width | 4cm |
| length | 4cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438246086091 |
| SKU | BA159M |