BAJN072NB • 33 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Fishbone Keychain - Natural BlackBAJN072NB • 33 op voorraad |
€ 12,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Gemaakt van natuurlijke raffia, sisal en palmvezels, de raffia -vissenbeen sleutelhanger in natuurlijke zwarte beschikt over een ingewikkeld visbeenontwerp, die kustcharme en organische elegantie uitstraalt.
Deze sleutelhanger voegt een vleugje ambachtelijk vakmanschap toe aan uw dagelijkse benodigdheden en gaat naadloos samen met uw sleutels, tas of rugzak. Omarm de essentie van het kustleven met dit stijlvolle accessoire dat eenvoud en natuurlijke schoonheid belichaamt.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Raffia |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 28cm |
| width | 2cm |
| length | 6cm |
| weight | 80gr |
| Barcode/EAN | 7438245967995 |
| SKU | BAJN072NB |