BALE043BW • 81 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Togian Keychain - Black WhiteBALE043BW • 81 op voorraad |
€ 8,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze sleutelhanger is voornamelijk gemaakt van hout en katoen en heeft een strak zwart ontwerp dat wordt geaccentueerd door een grote witte schaal. Met dit praktische en stijlvolle accessoire heb je je sleutels altijd binnen handbereik. Bevestig hem aan uw sleutels, tas of rugzak voor gemakkelijke toegang en een vleugje elegantie aan de kust, waar u ook heen gaat.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 4cm |
| length | 25cm |
| weight | 60gr |
| Barcode/EAN | 7438246073053 |
| SKU | BALE043BW |