BAJN014N-M-60 • 16 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Seagrass Pouffe - Natural - MBAJN014N-M-60 • 16 op voorraad |
€ 264,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze handgeweven poef van zeegras voegt een prachtig textuurelement toe aan uw stoffering. Een onmisbaar stuk om een rustige toets aan je interieur te geven. Om op te zitten of te gebruiken als bijzettafel.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Materiaal | Zeegras |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 35cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 2,600gr |
| Barcode/EAN | 7438246094065 |
| SKU | BAJN014N-M-60 |