BAJN018N-M-60x60 • 11 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Hyacinth Pouffe Square - Natural - M - beigeBAJN018N-M-60x60 • 11 op voorraad |
€ 299,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een natuurlijke touch toe aan je interieur met deze waterhyacint poef. Nu ook verkrijgbaar in vierkante vorm! Dit zal prachtig staan in uw woonkamer of kantoorruimte. Het materiaal is stevig en gemakkelijk schoon te maken, perfect voor dagelijks gebruik.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Zeegras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 30cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 5,380gr |
| Barcode/EAN | 7438246198152 |
| SKU | BAJN018N-M-60x60 |