BAJN104N-M-60 • 11 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Flores Pouffe - NaturalBAJN104N-M-60 • 11 op voorraad |
€ 264,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Zacht van toon en gevoel, maar toch zeer tastbaar door de geweven raffia-strengen. Met onze Raffia Flores poef creëer je in stijl een extra zitplaats, zonder dat deze botst met andere designstukken. Leun achterover en ontspan, want u zult zich meteen thuis voelen.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Materiaal | Raffia |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 35cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 3,200gr |
| Barcode/EAN | 7438246038052 |
| SKU | BAJN104N-M-60 |