| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Comfy Pouffe - Black - blackJADA002B • 22 op voorraad |
€ 249,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Leun achterover en kom tot rust met The Comfy Pouffe, uw nieuwe favoriete plek om uit te rusten, te loungen of wat extra zitplaatsen toe te voegen. Deze poef is omhuld met zachte, duurzame stof en is ontworpen voor zowel comfort als stijl.
Combineer hem met onze prachtige Malawi Seaters voor het ultieme gezellige hoekje. Met zijn compacte, veelzijdige ontwerp is de Comfy Poef perfect voor woon- of slaapkamers. De lichtgewicht constructie maakt het gemakkelijk om te bewegen, terwijl het zachte gevoel uitnodigt om weg te zinken en te ontspannen.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Katoen |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 25cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 3,200gr |
| Barcode/EAN | 6097311091074 |
| SKU | JADA002B |