JACOX003N-400x300 • 148 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Coco Shade Rectangular - Natural - 400x300JACOX003N-400x300 • 148 op voorraad |
€ 199,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze grote rechthoekige buitenzonwering, The Coco Shade Rectangular, is ontworpen om een serene en tropische oase op te roepen voor elke buitenomgeving. De rijke, aardse tint is gemaakt van natuurlijke kokosvezels en zorgt voor een visuele warmte.
De handgevlochten randen en geïntegreerde montagelussen benadrukken het vakmanschap. Het open weefselpatroon met hoge textuur zorgt voor een prachtig spel van licht en schaduw. Ervaar een gevlekt effect, vergelijkbaar met het zitten onder een bladerdak bij u thuis.
Elk stuk draagt de ziel van zijn natuurlijke oorsprong, een levend karakter voor het kunstenaarschap van de aarde. Behoud de essentiële uitstraling door regelmatig af te stoffen om te voorkomen dat organisch vuil zich in het weefsel nestelt.
| Materiaal | Kokosnootvezel |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 302cm |
| length | 390cm |
| weight | 10,800gr |
| Barcode/EAN | 7438246317300 |
| SKU | JACOX003N-400x300 |