| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Rope - Natural - beigeJACOX008N-12M • 65 op voorraad |
€ 9,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Dit touw gemaakt van kokosvezel is een milieuvriendelijk, sterk en natuurlijk alternatief voor gewoon touw. Gebruik het om onze kokosvezelschermen op te hangen of voor welk doel dan ook. De lengte van deze tope is 12 meter.
| Materiaal | Kokosnootvezel |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 1cm |
| length | 1,200cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246318314 |
| SKU | JACOX008N-12M |