JACOX001N-300x200 • 48 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Coco Shade Rectangular - Natural - 300x200JACOX001N-300x200 • 48 op voorraad |
€ 139,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Uniek en organisch, de Coco Shade Rectangular belichaamt een natuurlijke elegantie. Onze kokosnoot schaduw voor buiten voegt visuele diepte en een tastbare kwaliteit toe om over houten pergola's of op maat gemaakte partytenten te draperen.
Doordacht vervaardigd met montagelussen voor moeiteloze installatie, werpt de warme bruine tint een gloed af die doet denken aan kerstverlichting. Combineer hem met ligbedden of teakhouten salontafels voor een harmonieuze buitenomgeving.
Omdat het handgeweven is van natuurlijke vezels, vieren de kleine variaties in kleur en weefsel de imperfectie. Om het karakter te behouden, zorgt een snelle afstoffen of afvegen met een vochtige doek en milde zeep ervoor dat de vezels er levendig uitzien in de zon.
| Materiaal | Kokosnootvezel |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 198cm |
| length | 295cm |
| weight | 10,800gr |
| Barcode/EAN | 7438246318369 |
| SKU | JACOX001N-300x200 |