JACOX004N-500x300 • 43 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Coco Shade Rectangular - Natural - 500x300JACOX004N-500x300 • 43 op voorraad |
€ 244,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Coco Shade Rectangular is een prachtige vorm van hoe functionele buitenelementen kunnen fungeren als organische kunst. Onze rechthoekige terrasoverkapping zorgt voor een gestructureerde dekking door zijn extra grote formaat.
Het is liefdevol geweven van kokosvezels en heeft een tastbare en ambachtelijke essentie. Terwijl het je beschermt tegen het zonlicht, verspreidt het weefsel het licht in een zacht patroon; een effect dat doet denken aan de bosbodem. Geniet van thee of koffie in de warme schaduw, omarmd door frisse lucht en rust.
Fijne verschuivingen in kleur, vorm en weefsel weerspiegelen echt vakmanschap, waardoor elke tint een bijzondere schat wordt. Behoud de blijvende schoonheid ervan met zachte zorg door het af te stoffen, zodat de sporen van de natuur zich niet in het lichaam nestelen.
| Materiaal | Kokosnootvezel |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 300cm |
| length | 490cm |
| weight | 12,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246319311 |
| SKU | JACOX004N-500x300 |