JAMEK022MRWW • Product beschikbaar
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Material Coaster - Medium Rustic Washed WhiteJAMEK022MRWW • Product beschikbaar |
€ 3,75 | Start 15/05/2026 | Voeg toe |
Zacht licht beweegt over de tafel waarop The Material Coaster rust, waarbij het gewassen witte oppervlak een rustige pauze creëert. Binnen de setting voelt deze rustieke tafelonderzetter natuurlijk en evenwichtig aan, waardoor het arrangement zonder overdaad wordt geaard.
De vierkante vorm ondersteunt gemakkelijk kopjes en glazen, beschermt oppervlakken en houdt de tafel visueel open. Door de zachtere textuur kan hij tijdens dagelijks gebruik comfortabel naast keramiek, glaswerk of linnen zitten.
Van koffie in de ochtend tot langzame maaltijden die tot in de avond duren: het wordt eerder onderdeel van het ritme dan van de focus. Gemaakt van teakhout in Indonesië, onthullen subtiele variaties in nerf en toon de eerlijkheid van het materiaal en een proces dat met de hand en door de tijd is gevormd.
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 0.80cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 50gr |
| Barcode/EAN | 6097313616626 |
| SKU | JAMEK022MRWW |