| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Nordic CoasterBASU509 • 156 op voorraad |
€ 3,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze multifunctionele onderzetter is een mooie maar functionele toevoeging aan je tafel.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438245990962 |
| SKU | BASU509 |