| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Cookbook Stand - Gold - MINME017G-M • 27 op voorraad |
€ 24,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Cookbook Stand is gemaakt om op te vallen. Sterk ijzer geeft het structuur, terwijl een stralende afwerking voor verfijning zorgt. Deze gouden displaystandaard combineert functionaliteit met schoonheid en verandert een eenvoudig object in een verfijnd accent voor in huis.
In gebruik voelt het moeiteloos aan. In de keuken houdt hij de kookboeken stil terwijl jij hakt en roert. Op een bureau of console wordt het een podium voor een dagboek, een ingelijste foto of een klein kunstwerk. Waar hij ook wordt geplaatst, hij zorgt voor orde en verbetert de sfeer in de kamer.
Elk stuk heeft een rustige individualiteit. Subtiele verschuivingen in textuur en toon onthullen het proces van het maken ervan, waardoor elke stand authentiek, verfijnd en uniek aanvoelt.
| Materiaal | Messing |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 25.50cm |
| width | 12cm |
| length | 22cm |
| weight | 520gr |
| Barcode/EAN | 6097312287247 |
| SKU | INME017G-M |