BALE058N • 136 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Cowrie and Raffia Tassel - NaturalBALE058N • 136 op voorraad |
€ 10,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
We houden van deze prachtige kwast, handgemaakt van kaurischelpen en raffia door Balinese ambachtslieden. Om naar wens aan deuren, gordijnen of muren te hangen, of gewoon op een ladekast. Deze kustkwast geeft een exotische en bohemien sfeer aan je huisdecoratie.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Raffia |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 5cm |
| length | 40cm |
| weight | 60gr |
| Barcode/EAN | 7438246074098 |
| SKU | BALE058N |