BAHA007N • 203 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Door Shell Cowrie Tassel - NaturalBAHA007N • 203 op voorraad |
€ 15,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Lange hanger gemaakt van schelpen, handgemaakt door Balinese ambachtslieden. Om naar wens aan deuren, gordijnen of muren te hangen, of gewoon aan een ladekast te hangen, zal deze hanger een exotische en bohemien sfeer aan uw decoratie geven.
| Materiaal | Schelp |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 60cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 180gr |
| Barcode/EAN | 7438246091019 |
| SKU | BAHA007N |