BALE094NB • 62 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Mahkota Tassel - Natural Black - beige, blackBALE094NB • 62 op voorraad |
€ 14,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Maak kennis met de Raffia Mahkota-kwastje. 'Mahkota' betekent 'kroon' in het Maleis en Indonesisch, en deze kwast doet zijn naam eer aan met een ontwerp dat verfijning en grandeur uitstraalt. Perfect om aan deurknoppen, gordijnbinders of muurhaken te hangen, en verfraait moeiteloos uw interieur met zijn subtiele maar stijlvolle ontwerp.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Raffia |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 70cm |
| width | 1cm |
| length | 30cm |
| weight | 150gr |
| Barcode/EAN | 6097311242278 |
| SKU | BALE094NB |