BALE049B • 52 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Wooden Beads with Cotton Tassel - BlackBALE049B • 52 op voorraad |
€ 17,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wij houden van deze prachtige kwast, handgemaakt van katoen en hout door Balinese ambachtslieden. Om naar wens aan deuren, gordijnen of muren te hangen, of gewoon op een ladekast te zetten. Dit kustkwastje geeft een exotische en bohemien sfeer aan uw interieurdecoratie.
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 4cm |
| length | 80cm |
| weight | 150gr |
| Barcode/EAN | 7438246074029 |
| SKU | BALE049B |