| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Tablet Stand - Gold - MINME016G-M • 61 op voorraad |
€ 24,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Waarom genoegen nemen met gewoon als het alledaagse kan stralen? De Tablet Stand brengt zowel elegantie als doel, gemaakt van duurzaam ijzer en afgewerkt met een lichtgevende glans. Deze gouden tabletstandaard combineert kracht met verfijning en verandert een eenvoudig hulpmiddel in een verfijnd accent voor het moderne leven.
Ontworpen met veelzijdigheid in het achterhoofd, ondersteunt het uw apparaat bij het lezen, koken, werken of ontspannen. Het is evenwichtig en stabiel en maakt handsfree gebruik moeiteloos, terwijl het een gevoel van orde en stille schoonheid toevoegt aan elke ruimte.
Wat elke stand definieert, is zijn stille uniciteit. Subtiele verschuivingen in afwerking en textuur spreken tot de vervaardiging ervan en geven elk stuk individualiteit, warmte en een tijdloos gevoel voor karakter.
| Materiaal | Messing |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 15cm |
| width | 12cm |
| length | 12cm |
| weight | 190gr |
| Barcode/EAN | 6097312279242 |
| SKU | INME016G-M |