| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Unicorn Shell Tassel - BrownBABL025Br • 54 op voorraad |
€ 15,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
We zijn altijd gefascineerd geweest door de schoonheid van schelpen; zoveel soorten, kleuren en maten en elk stuk is uniek. Deze schelpen zien eruit als eenhoornhoorns en vormen een geweldig decoratiestuk. Dit kwastje kun je gebruiken als sleutelhanger, aan de muur hangen of gewoon een mooi plekje in je vitrinekast hebben.
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Schelp |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 48cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 250gr |
| Barcode/EAN | 7438246278267 |
| SKU | BABL025Br |