| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Kai Shell Keychain - WhiteBALE131W • 56 op voorraad |
€ 15,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Kai Shell Keychain voegt een vleugje kustcharme toe aan uw dagelijkse benodigdheden. Handgemaakt met witte zeeschelpen en afgewerkt met duurzaam zeegras touw, deze sleutelhanger combineert boho elegantie met schoonheid aan zee.
Perfect om aan een muurhaak, deurknop of te gebruiken als een stijlvol accessoire voor uw tassen of toetsen. Het is ook een geweldig cadeau -idee. Handgemaakt met zorg, elk stuk is uniek en uniek
| Kleur | Wit |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Zeegras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 20cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 280gr |
| Barcode/EAN | 7438246085001 |
| SKU | BALE131W |