BALE044BBr • 54 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Sumbawa Keychain - Black BrownBALE044BBr • 54 op voorraad |
€ 6,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Houd uw sleutels stijlvol georganiseerd met onze Sumbawa -sleutelhanger in donkere tonen. Deze sleutelhanger is gemaakt van duurzaam hout en zacht katoen en combineert rustieke charme met bruikbaarheid.
De donkere tonen voegen een vleugje verfijning toe, waardoor het een perfect accessoire is voor dagelijks gebruik.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 4cm |
| length | 20cm |
| weight | 40gr |
| Barcode/EAN | 7438246073084 |
| SKU | BALE044BBr |