| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Sunshade - BlackBAJN060B • 21 op voorraad |
€ 11,25 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze prachtige handgeweven Balinese pet is gemaakt van Bamboe door lokale ambachtslieden op Bali. Bescherm je gezicht met dit perfecte accessoire om te genieten van prachtig lente- en zomerweer, een tropisch klimaat te overleven of een dagje fris te blijven aan het zwembad of op het strand.
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Bamboe |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 15cm |
| width | 20cm |
| length | 20cm |
| weight | 40gr |
| Barcode/EAN | 7438245966929 |
| SKU | BAJN060B |