| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Lolita HatBABOM006N • 39 op voorraad |
€ 74,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Lolita Hat is de perfecte hoed voor heldere zomerdagen en mooie zonnige dagen in je leven. Houd je hoofd koel en beschermd tegen de zon met deze handgemaakte hoed van natuurlijke waterhyacint. Superzacht, lichtgewicht en vooral een prachtig stuk om je garderobe mee te verrijken!
| Taal | Engels |
| Materiaal | Zeegras |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 12cm |
| width | 85cm |
| length | 85cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246265212 |
| SKU | BABOM006N |