| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Fiesta HatBABOM005NGr • 46 op voorraad |
€ 74,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze mooie zomerhoed is perfect voor elke gelegenheid. Met tinten junglegroen is het een geweldige aanvulling op je garderobe. Het is gemaakt van raffia in verschillende natuurlijke tinten, waardoor het lichtgewicht en gemakkelijk te dragen is. Trek je zomersandalen aan en laat het plezier beginnen!
| Materiaal | Raffia |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 11cm |
| width | 42cm |
| length | 42cm |
| weight | 280gr |
| Barcode/EAN | 7438246265205 |
| SKU | BABOM005NGr |