| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Pantai HatBABOM003N • 51 op voorraad |
€ 34,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Ga je strand aan met deze pantai -hoed, ontworpen om je klaar te maken voor een dag zon en plezier op het strand. Op zoek naar een stijlvolle hoed waarmee je de zon kunt omhelzen zonder er verblind te worden? De perfecte optie is deze hoed, gemaakt van natuurlijke zeegras en schelpen (waardoor het lichtgewicht is). Je houdt je hoofd cool terwijl je er geweldig uitziet!
| Taal | Engels |
| Materiaal | Raffia |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 35cm |
| length | 35cm |
| weight | 280gr |
| Barcode/EAN | 7438246264284 |
| SKU | BABOM003N |