| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Ithaca Bar Stool - OutdoorJASE013N • 58 op voorraad |
€ 395,00 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Geniet van bijeenkomsten in de buitenlucht in stijl met de Ithaca barkruk, vakkundig vervaardigd uit gerecycled teakhout. De duurzame constructie en weerbestendige eigenschappen maken het de perfecte keuze voor buitenbars en uitgaansgelegenheden, waarbij duurzaamheid wordt gecombineerd met een tijdloos design.
Teakhout heeft een hart van honingzoet goud. Na verloop van tijd borstelt de zon het hout zachtjes in een verweerd zilver, een sierlijk patina van ouderdom. Om de oorspronkelijke warmte levend te houden, behoudt een simpele aanraking van olie de gouden glans voor altijd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 70cm |
| width | 42cm |
| length | 42cm |
| weight | 17,500gr |
| Barcode/EAN | 7438246285296 |
| SKU | JASE013N |