| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Meno Bar Stool - OutdoorJAECOL012N • 1 op voorraad |
€ 559,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg wat charme toe aan je (ontbijt)bar met deze prachtige Meno barkruk. Het stevige frame is gemaakt van ecologisch teakhout, terwijl de zitting en rugleuning zijn gemaakt van viro (synthetisch touw).
Dit zorgt voor een comfortabele ervaring, aangezien viro bekend staat om zijn kracht in combinatie met hoge flexibiliteit. Ga zitten, ontspan en geniet van quality time op dit hoogwaardige meubelstuk.
Teakhout varieert altijd in toon, kleur en patroon. Elk stuk bevat zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel. Na verloop van tijd verzilvert de zon het hout; een vleugje olie behoudt zijn gouden warmte voor altijd.
| Materiaal | Hout |
| Kleur | Beige |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 110cm |
| width | 55cm |
| length | 45cm |
| weight | 9,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246315375 |
| SKU | JAECOL012N |