| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Tabanan Bar Stool - OutdoorJAECOL018N • 8 op voorraad |
€ 229,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze barkruk onthult de perfecte mix van vorm en functie en is ontworpen om uw barruimte met stijl en comfort te verfraaien. Deze kruk, vervaardigd met precisie en oog voor esthetiek, is meer dan alleen een plek om te zitten... het is een statement-stuk dat uw barinrichting naar een hoger niveau tilt. "Waar zijn de cocktails?"
Teakhout heeft een hart van honingzoet goud. Na verloop van tijd borstelt de zon het hout zachtjes in een verweerd zilver, een sierlijk patina van ouderdom. Om de oorspronkelijke warmte levend te houden, behoudt een simpele aanraking van olie de gouden glans voor altijd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 75cm |
| width | 28cm |
| length | 47cm |
| weight | 9,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246315399 |
| SKU | JAECOL018N |