JANAF042N • 25 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Sama Sama Bar Stool - Natural - beigeJANAF042N • 25 op voorraad |
€ 669,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De opvallende natuurlijke afwerking voegt een vleugje verfijning toe aan uw eetruimte, waardoor het een perfecte keuze is voor moderne huizen. En net zoals de uitdrukking "sama-sama" impliceert, koopt u niet alleen een stoel, maar een uitnodigende uitnodiging voor een gedeelde ervaring van stijl en comfort.
Haal de Sama Sama barkruk in huis en laat hem de ster van je eetruimte zijn. Geweldige maaltijden verdienen tenslotte geweldige zitplaatsen!
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel. Na verloop van tijd verzilvert de zon het hout; een vleugje olie behoudt zijn gouden warmte voor altijd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 108cm |
| width | 46cm |
| length | 58cm |
| weight | 13,600gr |
| Barcode/EAN | 6097311434413 |
| SKU | JANAF042N |