| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Comporta Salad Plate - MPOCE022Y-M • 212 op voorraad |
€ 19,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Het Comporta -saladebord in gemengde kleuren is een levendig handgemaakt stuk gemaakt van duurzaam steengoed. Elke plaat heeft unieke kleurvariaties, die een artistieke en speelse aanraking toevoegt aan uw eetervaring. Perfect voor het serveren van salades, starters of desserts, het combineert de dagelijkse functionaliteit met gedurfd, creatief ontwerp. Een mooie keuze voor degenen die van kleurrijk, handgemaakt servies houden dat charme en persoonlijkheid naar elke maaltijd brengt.
| Materiaal | Steengoed |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Portugal |
| height | 2.50cm |
| width | 22cm |
| length | 22cm |
| weight | 625gr |
| Barcode/EAN | 7438246129101 |
| SKU | POCE022Y-M |