| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Round Plate - MBASU101-M • Product beschikbaar |
€ 15,95 | Start 12/06/2026 | Voeg toe |
Onze teakhouten ronde borden zijn geschikt om te gebruiken als onderzetter, bord, serveerbord of onderbord. De perfecte aanvulling om een warme houten toets aan je tafel te geven. Een superhandige alleskunner voor elke tafeldecoratie!
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 25cm |
| length | 25cm |
| weight | 280gr |
| Barcode/EAN | 7438245992928 |
| SKU | BASU101-M |