BASU606 • 120 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Side Dish - RectangularBASU606 • 120 op voorraad |
€ 6,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Dit bijgerecht is een handgemaakt natuurproduct, rechtstreeks op je eettafel gebracht. Elk gerecht is gemaakt van duurzaam geproduceerde teakwortel en heeft unieke houtpatronen en tinten. Perfect voor het serveren van uw favoriete bijgerechten, snacks of zelfs als rustieke achtergrond voor uw culinaire creaties. Het is het canvas voor uw keuken. Een snelle handwas en hij is klaar voor je volgende culinaire avontuur.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 9cm |
| length | 13cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 7438246295288 |
| SKU | BASU606 |