BASI007PW • 18 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Resin Oval Plate - Pink White - pink, pinkBASI007PW • 18 op voorraad |
€ 129,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Serveer met stijl met behulp van de hars ovale plaat, een prachtig stuk handgemaakt uit hars. De ovale vorm en gladde afwerking maken het perfect voor het presenteren van voorgerechten, bijgerechten of desserts met een moderne, elegante aanraking. Dit bord is niet alleen voor speciale gelegenheden - het lichte maar stevig ontwerp maakt het praktisch voor dagelijks dineren terwijl hij verfijning aan uw tafel toevoegt.
| Kleur | Roze |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Polyresin |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2.60cm |
| width | 19cm |
| length | 44cm |
| weight | 910gr |
| Barcode/EAN | 6097312215219 |
| SKU | BASI007PW |