BASU615N-M • 146 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Square Plate - Natural - MBASU615N-M • 146 op voorraad |
€ 19,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Perfecte grootte voor uw favoriete snacks, de teak vierkante plaat voegt een vleugje rustieke charme toe aan uw tafel. De strakke vierkante vorm en een rijke teak houten afwerking maken het perfect om een beetje meer te serveren, of dat nu een plakje cake is, een gulle portie voorgerechten of een ontspannen afternoon tea.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 20cm |
| length | 20cm |
| weight | 450gr |
| Barcode/EAN | 6097312024057 |
| SKU | BASU615N-M |