| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Sushi Plate - MBASU202-M • 118 op voorraad |
€ 15,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Het rechthoekige teakhouten bord is een handige allrounder voor verschillende gelegenheden. Een interessant stuk om te gebruiken in de keuken, op een eettafel of om toiletartikelen of sieraden in een slaapkamer tentoon te stellen.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 15cm |
| length | 31cm |
| weight | 160gr |
| Barcode/EAN | 7438245992997 |
| SKU | BASU202-M |