| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Comporta Dinner Plate - LPOCE021Y-L • 511 op voorraad |
€ 24,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wanneer u brunch, lunch of diner heeft, is niets aangenamer dan een aantrekkelijk vaste tafel met prachtig gekozen servies. We houden van het unieke ontwerp- en kleurentinten van ons Portugese keramiek. Een echte must-have voor elke gelegenheid. Het beste van alles, ze zijn ontworpen om sterk en chipbestendig te zijn.
Dit handgemaakte servies kan sterk variëren in kleur - van bruin tot diepblauw of zelfs met tinten groen. Dit is geen fabricagefout, maar een uniek kenmerk van het materiaal en de methode om te maken.
De Comporta -collectie wordt gemaakt met behulp van Crackle Glaze -afwerking. Het is bekend dat deze afwerking bij elk item een andere intensiteit van Crackles vertoont. Deze Crackles maken daarom deel uit van de decoratie van deze collectie.
| Materiaal | Steengoed |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Portugal |
| height | 2cm |
| width | 27cm |
| length | 27cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246128197 |
| SKU | POCE021Y-L |