JABR100N • 53 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The French Bread Plate - Natural - beigeJABR100N • 53 op voorraad |
€ 34,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Serveer je favoriete broden in stijl met het stokbroodbord van teakhout! Of je nu een knapperig stokbrood snijdt of verse broodjes deelt, dit bord voegt een vleugje rustieke charme toe aan elke maaltijd. Het warme, natuurlijke teakhout geeft het een gezellige, aardse sfeer, waardoor het perfect is voor alles, van informele brunches tot chique diners.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 9cm |
| length | 45cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246264260 |
| SKU | JABR100N |