JAES002B-SET3 • 49 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Burned Curved Bowls - Black - Set of 3JAES002B-SET3 • 49 op voorraad |
€ 24,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wij houden van uniek servies! De prachtige antieke uitstraling van deze gebrande terracotta kommen maakt ze uitzonderlijk voor elke gelegenheid.
| Materiaal | Terracotta |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 14cm |
| length | 16cm |
| weight | 800gr |
| Barcode/EAN | 7438246045043 |
| SKU | JAES002B-SET3 |