| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Like Me Bowl - Natural - LJABR077N-L • 50 op voorraad |
€ 43,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Presentatie is alles! Met deze luxe, biologische schaal gemaakt van teakhout en raffia heeft je tafelaankleding er nog nooit zo mooi uitgezien. Er zijn drie maten beschikbaar en elk stuk is volledig uniek. Gebruik het om alles tentoon te stellen, van fruit tot noten of chips.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 6cm |
| width | 30cm |
| length | 30cm |
| diameter | 30cm |
| weight | 2,600gr |
| Barcode/EAN | 7438246247232 |
| SKU | JABR077N-L |