| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Comporta Cereal Bowl - SPOCE024Y-S • 89 op voorraad |
€ 19,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Comporta Cereal Bowl in gemengde kleuren is een levendig, handgemaakt stuk gemaakt van duurzaam steengoed. Elke kom heeft unieke kleurvariaties en voegt een speelse en artistieke aanraking toe aan uw tafelinstelling. Perfect voor ontbijtgranen, soepen of snacks, het combineert de dagelijkse functionaliteit met gedurfd, creatief ontwerp. Een mooie keuze voor diegenen die van kleurrijk, handgemaakt servies houden dat persoonlijkheid en charme naar elke maaltijd brengt.
| Materiaal | Steengoed |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Portugal |
| Waarden | Cruelty-free |
| height | 6cm |
| width | 12.50cm |
| length | 12.50cm |
| weight | 300gr |
| Barcode/EAN | 7438246121112 |
| SKU | POCE024Y-S |