| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Beaded Bowl Low - Gold - SBABE005G-S • 16 op voorraad |
€ 11,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Word verliefd op onze delicate handgemaakte kralenmand met een mooie esthetiek die elke hoek van het huis zal verfraaien in een slaapkamer, badkamer, dressing of woonkamer. Of plaats ze gewoon op een plank als een prachtig Boho Chic decoratief item. Met deze manden kunt u eenvoudig toiletartikelen, make-up of stukjes en bobs in elke kamer opslaan. Een echte in de gaten hield naar uw interieur van uw huis!
| Kleur | Goud |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Plastic |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 5cm |
| width | 13cm |
| length | 13cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 7438246041069 |
| SKU | BABE005G-S |