| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Beach HatBABOM002N |
€ 29,95 | - | Voeg toe |
Geniet van de zomer met The Beach Hat, een mooie natuurlijke hoed gemaakt van zeegras met een opvallende bandana van lint. Verwen je hoofd met deze stijlvolle en luchtige hoed, perfect voor elke zonnige dag die je gepland hebt. Deze hoed is 100% natuurlijk en ademend, terwijl hij toch bescherming biedt tegen de zon in je ogen. Deze bijzondere zomerhoed is licht en comfortabel en kan zowel casual als naar het strand worden gedragen. Ontdek de geneugten van zomerdagen met de strandhoed!
| Materiaal | Zeegras |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 12cm |
| width | 38cm |
| length | 38cm |
| weight | 180gr |
| Barcode/EAN | 7438246264277 |
| SKU | BABOM002N |