| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Huge Pouffe - NaturalVIVT020N-XL-100 • 8 op voorraad |
€ 449,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze poef is precies zoals de titel doet vermoeden: enorm! Met een diameter van 100 cm voegt dit prachtige geweven designstuk van zeegras meerdere extra zitplaatsen toe aan elke kamer.
Door de beperkte hoogte kun je hem overal gebruiken, van onder of naast je salontafel tot naast de bank. Als kers op de taart is het bovenste gedeelte van deze poef voorzien van een inspirerend patroon dat het ontwerp naar een hoger niveau tilt.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Materiaal | Zeegras |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Vietnam |
| height | 25cm |
| width | 100cm |
| length | 100cm |
| weight | 6,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246153144 |
| SKU | VIVT020N-XL-100 |