| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Mazu Stool - NaturalJACI008N • 6 op voorraad |
€ 374,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Mazu Stool is een kruk van natuurlijk hout met een eigentijds, getrapt ringontwerp. De houten constructie is gemaakt van Indonesisch suarhout en de hoogwaardige afwerking geeft uw huis een onderscheidende uitstraling.
Je kunt hem ook als bijzettafel gebruiken. Zorg er wel voor dat je hem centraal in huis zet, waar hij de waardering krijgt die hij verdient.
Suarhout varieert altijd in toon, kleur en patroon. Elk stuk bevat zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 19,150gr |
| Barcode/EAN | 7438246251222 |
| SKU | JACI008N |