JAHU038N-M-60x40 • 5 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Driftwood Framed Mirror - Natural - MJAHU038N-M-60x40 • 5 op voorraad |
€ 199,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze prachtige spiegel is gemaakt door stukjes drijfhout te verzamelen en deze rond het rechthoekige glas in het midden te plaatsen. Geen enkele spiegel is precies hetzelfde! Er zijn nog twee andere ontwerpen beschikbaar en door er meerdere te combineren, ontstaat een prachtige accentmuur.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 41cm |
| length | 60cm |
| weight | 2,880gr |
| Barcode/EAN | 7438246180171 |
| SKU | JAHU038N-M-60x40 |